پیانو های روسینی نمادی مفتخر به صنعت قرن 18 میلادی تا به امروز می باشد , این پیانو دارای نمادی خیره کننده از هنر، صنعت و بالاترین تکنولوژی ساخت می باشد.فن آوری چوب با بالاترین کیفیت در انتخاب از درختهای گردو، افرا، راش و کاج های شمل آمریکا می باشد.

پیانو روسینی در حال حاظر تحت لیسانس کشور آلمان در شهر شانگهای چین می باشد و همچنین پیانو های پتروف و وین باخ در این کارخانه به دلیل داشتن طرح های خاص بسیار مورد علاقه مشکل پسندان می باشد که برایشان ظاهر متفاوت پیانو اهمیت زیادی دارد.

صدای مخملی و گرد همراه با بالاترین کیفیت قطعات و هنرمندان مونتاژ کار باعث شده که این پیانو در کنار پیانو های دیگر گالری پیانو سبا جای گیرد.

گالری عکس پیانو وبرمشخصات فنی پیانو های Rossiniطراحی

علی رغم تمام تکنولوژِی های موجود در پیانوها در بعضی از مدلهای روسینی با ظرافت بسیار بالایی در قمست کلاویه های دیز از چوب آبنوس استفاده شده است تا نوازنده در هنگام نواختن احساس راحتی بهتر و صدایی زیباتر را به همراه داشته باشد.

ظاهر خواص این پیانوها همه طراحی منحصر به فرد روسینی می باشد , در حال حاظر پیانوهای روسینی, پتروف و وین باخ در شهر شانگهای چین تحت لیسانس تولید می شود.

سیمها

سیمهای پیانو روسینی روزلا Röslau آلمان می باشد تا نوازنده بتواند بهترین هارمونی صدایی را در قسمت زیر و بم پیانو داشته باشد.این سیم ها با استفاده از گوشی های کروم و بلند با رزوهای ریز همراه با تاچ استاندارد به نوازنده حس بسیار متفاوت و خوبی را القاء می کند.

اکشن

اکشن پیانوهای روسینی کاملا از جنس چوب می باشد و از زمانهای گذشته به دلیل اینکه این پیانو بسیار اصیل می باشد حتی در قسمت شاسی اکشن نیز از چوب های بسیار سخت آماده سازی شده و برای استفاده بلند مدت ساخته شده است.

مدل های پیانو Rossini

گالری پیانو سبا

گالری پیانو سبا نمایندگی انحصاری پیانو های RÖSSINI, SCHUMANN, Weber, Albert Weber در ایران و کشور امارات متحده عربی می باشد.

گالری پبانو سبا در سال 1362 فعالیت خود را آغاز کرده و با اعتقاد به اینکه صداقت و کیفیت راز ماندگاری در میان اساتید و هنرمندان و علاقه مندان به موسیقی , در حال فعالیت است. گالری پیانو سبا در تلاش و کوشش برای تامین نیازهای مشتریان در سلایق مختلف و ارائه کالا به بهترین قیمت های موجود در بازار و بهترین کیفیت و بالاترین ماندگاری می باشد.

تهران ، خیابان ولیعصر ، مقابل پارک ساعی ، نبش کوچه آبشار ، شماره 2356


گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو

کلیه حقوق متعلق به گالری پیانو سبا می باشد | 2016 ©