پیانو شومان در حال حاضر توسط یکی از معتبرترین کارخانه ها در کشور چین در شهر نانجین و با تحت لیسانس کشور آلمان و با آخرین تکنولوژی موجود در دنیا توسط هنرمندان با سابقه به صورت دست ساز ساخته می شود که جوایز متعددی از معتبرترین نمایشگاه های جهان را به خود اختصاص داده است و همچنین این کار خانه با بالاترین استاندارد تولید و مدیریت مشغول به کار است.

این کارخانه مجهز به فناوری رطوبت گیری چوب در بالاترین استاندارد می باشد که این کار نیاز به نگهداری چوب در فضای باز برای چندین فصل و سپس برای خشک کردن آنها توسط کوره ها و ماشین آلات مخصوص رطوبت گیری چوب صورت میگیرد که زمان و هزینه های زیادی را صرف می کنند و دلیل این کار جلوگیری از تغیر شکل دادن چوب ها در طول زمان می باشد.

این کارخانه در طی سالهای طولانی دارای بالاترین مدیریت کیفی، مدیریتی و تولید را به خود اختصاص داده است. پیانو های شومان دارای صدای استاندارد می باشد و به دلیل اینکه تمام قطعات آن ساخت کشور آلمان است بین هنرمندان اروپا یی و امریکا یی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

طراحی اکشن شومان به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت و مهندسی بالا از نظر صدا دهی , برتری محسوسی نسبت به پیانو های موجود در بازار دارد و صدای مخملی و اروپایی این پیانو باعث شده است تا از محبوبیت بالایی بین اساتید و هنرمندان و علاقه مندان به موسیقی قرار گیرد.

گالری عکس پیانو SCHUMANNمشخصات فنی پیانو های SCHUMANNطراحی

در حال حاضر یکی از معتبرترین کارخانه های چین در شهر نانجین تحت لیسانس کشور آلمان افتخار مونتاژ این پیانو را دارد که در طی سالها ی طولانی ارزنده ترین جوایز کیفیتی ,مدیریتی و تولیدی را به خود اختصاص داده است.

اکشن

پیانو های شومان از دیرباز با استفاده از چوبهای فناوری شده برای درازمدت و بدون استفاده از قطعات پلاستیکی همراه با استفاده از سیم های روزلا آلمان و گوشی های بلند برای دوام کوک همراه با چوبهای 16 لایه فشرده شده درخت افرا می باشد.

تاچ

تاچ پیانو استاندارد آلمان است و با داشتن صدای گرد و مخملی صدایی عالی با بهترین دوام را برای شما به همراه دارد

مدل های پیانو SCHUMANN

گالری پیانو سبا

گالری پیانو سبا نماینده انحصاری پیانوی Weber, Schumann, Rssini

پیانوی Weber مفتخر به قدمت بیش از 150 ساله خود می باشد. تکنولوژی ، نوآوری بسیار پیشرفته همراه با بهترین قطعات و نیروهای تحت نظارت و دقیق همراه با مدیریت آقای Dyung Jae Park باعث شده است که وبر از بدو ساخت در جایگاه ویژه ای بین هنرمندان و اساتید و شنوندگان در اروپا و آمریکا قرار بگیرد.

تهران ، خیابان ولیعصر ، مقابل پارک ساعی ، نبش کوچه آبشار ، شماره 2356


گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو

کلیه حقوق متعلق به گالری پیانو سبا می باشد | 2016 ©