به حق می توان گفت آقای آلبرت وبر تمام عمرش را صرف تکمیل هنر و مهارتهایش در جهت ساخت پیانو کرده است. او با خلق پیانو وبر گام بسیار بزرگی را جهت نوآوری در صنعت پیانو به گردن دارد.

تکنولوژی و نوآوری بسیار پیشرفته همراه با بهترین قطعات تحت نظارت و دقت بالا باعث شده است که وبر از بدو ساخت تا کنون در جایگاه ویژه ای بین هنرمندان و اساتید و شنوندگان در اروپا و آمریکا قرار بگیرد.

بعد از فوت آقای آلبرت وبر نسل های بعدی ایشان این هنر را حفظ کرده و با نگهداشتن فن آوری های روز دنیا و متخصصین صاحب نامی همچون جوزف پرامبرگر که یکی از بهترین افراد بین المللی طراحی و ساخت پیانو می باشد هدایت می گردید.

آقای پرامبرکر به عنوان مدیر مهندسی و طراحی پیانوهای وبر در کارخانه زحمات ارزشمندی کشیده اند و ایشان تا پایان عمر وفاداری خود را به بالاترین حد خود به نمایش گذاشتته اند و بعد از آقای پرامبرگر هدایت مهندسی و طراحی خط تولید به دست آقای Dalvin قرار گرفته است.

آقای دالوین یکی از مهمترین و پر سابقه ترین افرادی است که با ورود خود پیانو Weber را دگرگون کرده است, ایشان با ابتکار هایی که داشتند توانستند با افزایش سطح تکنولوژی پیانوها یک دگرگونی کامل در تولید بوجود بیاورند که شما با نواختن آن می توانید صدایی رویایی و گوش نوازی را شنیدار باشید.

گالری عکس پیانو وبرمشخصات فنی پیانو های وبرتاچ

چوبهایی که در پیانو وبر و آلبرت وبر استفاده شده عبارتند از سیتکا، اسپروس، راش، افرا، گردو و توسکا که در قسمتهای صفحه رزونانس از چوب کاج اسپروس از نواحی آلاسکا و در قسمت پین ها، از چوبهای افرا به صورت 16 لایه فشرده شده استفاده شده است.

در قسمت چدن به دلیل فشار 22 تا 25 تنی، از تکنیک قالب ریزی و به دلیل بالا بردن کیفیت چدن از تکنیک ویبریشن استفاده می شود.

از بالا ترین تکنولوژی جهت بالابردن کیفیت سیم و به علت توانایی بیشتر پیانو در سایزهای مختلف استفاده شده است و نکته دیگر استفاده از این قالب ریزی جهت اضافه شدن آگراف به دلیل گرفتن ارتعاش سیم از روی چدن است.

اکشن

اکشن پیانو که از بهترین چوبهای ممکن استفاده شده و بدون استفاده از قطعات پلاستیکی است و طراحی منحصر به فرد به عنوان قلب تپنده پیانوهای وبر با بالاترین توانایی و با بالاترین دقت و حساسیت می باشد.

سیم ها از بهترین نوع سیم های روزلای آلمان برای بهترین صدای منحصر به فرد زیر و بم صدایی لطیف و خاص را با کمک BRIDEG پل های اختصاصی و گوشی های کروم با رزوهای نزدیک به هم و بلند همراه با صفحه رزوناس و از جنس چوبهای Sitka Spruce که با فناوری خاص خود باعث لذت شما از این نوع پیانو می باشد.

طراحی

طراحی ظاهری پیانوهای عالی وبدون نقص با چرخهای دوبله در تمام مدلها و هیدرولیک بودن درهای پیانو, راحتی و زیبایی خاصی به منزل شما خواهد داد.

طراحی در مدلهای آلبرت وبر Albert weber منحصر به فرد و در استفاده از چوبهای خاص و ابزار های خاص میباشد و شما داشتن ظاهری متفاوت را کاملا حس خواهید کرد.

این پیانو ها به صورت دست ساز با بالاترین دقت و تحت لیسانس در کره جنوبی مونتاژ می گردد.

مدل های پیانو آلبرت وبر

مدل های پیانو وبر

مدل های پیانو رویال وبر

گالری پیانو سبا

گالری پیانو سبا نمایندگی انحصاری پیانو های RÖSSINI, SCHUMANN, Weber, Albert Weber در ایران و کشور امارات متحده عربی می باشد.

گالری پبانو سبا در سال 1362 فعالیت خود را آغاز کرده و با اعتقاد به اینکه صداقت و کیفیت راز ماندگاری در میان اساتید و هنرمندان و علاقه مندان به موسیقی , در حال فعالیت است. گالری پیانو سبا در تلاش و کوشش برای تامین نیازهای مشتریان در سلایق مختلف و ارائه کالا به بهترین قیمت های موجود در بازار و بهترین کیفیت و بالاترین ماندگاری می باشد.

تهران ، خیابان ولیعصر ، مقابل پارک ساعی ، نبش کوچه آبشار ، شماره 2356


گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو گالری سبا پیانو

کلیه حقوق متعلق به گالری پیانو سبا می باشد | 2016 ©